PONEDJELJAK ---
UTORAK ---
SRIJEDA ---
ČETVRTAK ---
PETAK ---

--------------------------------------
brojac poseta






2014./15.
Branko Tomljanović (trener)
Albert Binaj, Arland Binaj, Leon Dolić, Albion Gigolaj, Zvonimir Grubelić, Ruben Kallay, Dario Ladović, Juraj Milinković, Matteo Miklec, Rayan Adam Nasri, Luka Petković, Mihael Rukavina, Hrvoje Samardžić, Alfred Sylejmani, Dennis Patrick Škorić, Jakov Tokić, Nikola Vidić, Juraj Zlatić

Andro Cota, Fran Crnjak, Dino Fabijanić, Vladimir Peruško Rihtar, Sven Premožić, Renato Šplajt

Lista strijelaca:
3 – Albert Binaj
2 – Nikola Vidić, Jakov Tokić
1 – Dino Fabijanić

----------------------
-PROLJEĆE-
16. TREŠNJEVKA - Prečko 0:4
17. TREŠNJEVKA - Trnje II 0:1
18. ---
19. TREŠNJEVKA - Tekstilac 0:1
20. Dubrava II - TREŠNJEVKA 11:0
21. TREŠNJEVKA - Sesv. Kraljevec 1:3 (Vidić)
22. ---
23. TREŠNJEVKA - Sesvete 0:3
24. Rudeš - TREŠNJEVKA 7:1 (Binaj Al.)
25. ---
26. HAŠK II - TREŠNJEVKA 9:2 (Binaj Al. 2x)
27. TREŠNJEVKA - Lučko 0:4
28. Ponikve - TREŠNJEVKA 3:0
29. ---
30. Kustošija - TREŠNJEVKA 2:0
-JESEN-
1. Prečko - TREŠNJEVKA 7:0
2. Trnje II - TREŠNJEVKA 6:1 (Fabijanić)
3. ---
4. Tekstilac - TREŠNJEVKA 5:1 (Tokić)
5. TREŠNJEVKA - Dubrava II 1:0 (Tokić)
6. Sesv. Kraljevec - TREŠNJEVKA 3:0
7. ---
8. Sesvete - TREŠNJEVKA 3:0
9. TREŠNJEVKA - Rudeš 0:4
10. ---
11. TREŠNJEVKA - HAŠK II 0:5
12. Lučko - TREŠNJEVKA 8:0
13. TREŠNJEVKA - Ponikve 1:2 (Vidić)
14. ---
15. TREŠNJEVKA - Kustošija 0:7



turnir Tina-šport (2. mjesto)
na slici:
stoje: trener Delić, Udiljak, Penić, Šurlan, Mazarekić, Fabijanić, Milinković
čuče: Imper, Belša, Zbiljski, Beram, Memeti, Premor-Kolarić, Vidić

2012./13.
Jakob Delić (trener) , Lovre Belša, Viktor Beram, Albert Binaj, Dino Fabijanić, Lovro Imper, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan Mihael Piškor, Filip Premor-Kolarić, Mihael Rukavina, Alfred Sylejmani, Mario Šurlan, Patrik Udiljak, Nikola Vidić, Filip Zbiljski

- Leon Badanjak , Stjepan Štefanac , Juraj Zlatić, Marin Petričević


Lista strijelaca:
8 - Mario Šurlan
3 - Ivan Penić
2 - Luka Lukačević, Nikola Vidić, Stjepan Štefanac
1 - Mihal Memeti, Filip Zbiljski, Leon Badanjak, Marin Petričević

----------------------
-JESEN-
1. TREŠNJEVKA – Inter Z. 0:5
2. Ponikve - TREŠNJEVKA 4:0
3. TREŠNJEVKA - HD 0:1
4. Kustošija - TREŠNJEVKA 3:1 (Petričević)
5. TREŠNJEVKA - HAŠK 0:2
6. Zagorec - TREŠNJEVKA 2:3 (Šurlan 2, Penić)
7. TREŠNJEVKA - Trnje 0:1
8. Dubrava - TREŠNJEVKA 0:1 (Badanjak)
9. TREŠNJEVKA - Špansko 2:1 (Šurlan, Penić)
10.Zagreb - TREŠNJEVKA 3:0
11. TREŠNJEVKA - Segesta 0:1
12.Lokomotiva - TREŠNJEVKA 6:2 (Lukačević, Memeti)
13. Dinamo - TREŠNJEVKA 13:0
14. TREŠNJEVKA - Karlovac 0:1
15. Naftaš - TREŠNJEVKA 4:0
-PROLJEĆE-
16. Inter Z. - TREŠNJEVKA 1:0
17. TREŠNJEVKA - Ponikve 1:2 (Zbiljski)
18. HD - TREŠNJEVKA 1:2 (Lukačević, Šurlan)
19. TREŠNJEVKA - Kustošija 1:2 (Štefanac)
20. HAŠK - TREŠNJEVKA 2:1 (Šurlan)
21. TREŠNJEVKA - Zagorec 2:0
22. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
23. TREŠNJEVKA - Dubrava 1:5 (Penić)
24. Špansko - TREŠNJEVKA 2:0
25. TREŠNJEVKA - Zagreb 0:1
26. Segesta - TREŠNJEVKA 3:0
27. TREŠNJEVKA - Lokomotiva 0:2
28. TREŠNJEVKA - Dinamo 0:7
29. Karlovac - TREŠNJEVKA 1:0
30. TREŠNJEVKA - Naftaš 4:4 (Vidić 2, Šurlan, Štefanac)





na slici:
trener Bašić
Milinković, Udiljak, Binaj, Imper
Lukačević, Premor-Kolarić, Piškor, Strika
Mazarekić, Memeti, Prpić-Bosanac, Penić
Glasnović, Tovernić, Zbiljski, Jurišić

Ante Bašić (trener), Albert Binaj, Leonardo Džambo, Fran Glasnović, Lovro Imper, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Filip Premor-Kolarić, Karlo Prpić-Bosanac, Zdeslav Strika, Jan Tovernić, Patrik Udiljak, Filip Zbiljski, Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
8 - Luka Dragović
5 - Ivan Skansi
4 - Filip Zbiljski
3- Luka Hodak
2 - Fran Glasnović, Mihal Memeti, Karlo Prpić-Bosanac, Goran Menjak
1 - Leonardo Džambo, Ivan Penić, Luka Lukačević, Lejs Zenuni

-JESEN-
1. Vrapče II - TREŠNJEVKA II 0:3 (Zbiljski 3)
2. TREŠNJEVKA II – Mladost B. 0:6
3. Tekstilac - TREŠNJEVKA II 7:0
4. TREŠNJEVKA II – Kustošija II 0:0
5. Lokomotiva II - TREŠNJEVKA II 3:1 (Zenuni)
6. Radnik - TREŠNJEVKA II 10:0
7. TREŠNJEVKA II - Concordia 0:1
8. Špansko II- TREŠNJEVKA II 3:0
9. TREŠNJEVKA II - Prečko 0:4
10. Jarun - TREŠNJEVKA II 4:2 (Dragović 2)
11. TREŠNJEVKA II - Ponikve II 0:1
-PROLJEĆE-
12. TREŠNJEVKA II - Vrapče II 10:0 (Dragović 6, Skansi 3, Džambo 1)
13. Mladost B. – TREŠNJEVKA II 1:4 (Penić, Glasnović, Memeti, Prpić-Bosanac)
14. TREŠNJEVKA II - Tekstilac 3:2 (Glasnović, Menjak, Memeti)
15. Kustošija II – TREŠNJEVKA II 3:2 (3:0) (Skansi, Prpić-Bosanac)
16. TREŠNJEVKA II - Lokomotiva II 0:2
17. TREŠNJEVKA II - Radnik 1:6 (Skansi)
18. Concordia – TREŠNJEVKA II 0:1 (Menjak)
19. TREŠNJEVKA II - Špansko II 2:1 (Hodak, Lukačević)
20. Prečko – TREŠNJEVKA II 3:0
21. TREŠNJEVKA II - Jarun 0:2
22. Ponikve II – TREŠNJEVKA II 0:3 (Zbiljski, Hodak 2)





na slici:
stoje: Udiljak, Blažanović, Prpić-Bosanac, Lukačević, Zbiljski, Mićka, Penić, Piškor, Binaj, Milinković, trener Bašić
čuče: Memeti, Marić, Jurišić, Begić, Tovernić, Tojčić, Strika, Maleš, Zenuni

Graba
na slici:
stoje: Udiljak, Prpić-Bosanac, Begić, Lukačević, Binaj, Penić, Družinec, Milinković, trener Bašić
čuče: Memeti, Zenuni, Strika, Bačani, Jurišić, Tojčić, Tovernić, Zbiljski, Mićka

turnir ZNS-a - Medulin
na slici:
stoje: trener Bašić, Piškor, Družinec, Milinković, Begić, Lukačević, Udiljak
čuče: Mazarekić, Prpić-Bosanac, Memeti, Penić, Jurišić Z., Tovernić, Jurišić R.

turnir Oluja 95 - Dubrava
na slici:
stoje: Prpić-Bosanac, Milinković, Lukačević, Družinec, Mićka, Piškor, trener Bašić
čuče: Jurišić, Binaj, Begić, Tovernić, Tojčić, Strika, Memeti, Zbiljski

turnir Sesvetski Kraljevec
na slici:
stoje: Družinec, Prpić-Bosanac, trener Bašić, Mićka, Memeti, Zbiljski, Piškor, Udiljak, Binaj
čuče: Penić, Milinković, Tovernić, Jurišić, Zenuni, Strika,

prvenstvena - HAŠK
na slici:
stoje: Družinec, Udiljak, Milinković, Mićka, Borković, Lukačević, Piškor, trener Bašić
čuče: Mazarekić, Tojčić, Zenuni, Begić, Memeti, Prpić-Bosanac, Zbiljski

Ante Bašić (trener), Luka Begić, Albert Binaj, Pavao Borković, Nikola Budak, Ivan Družinec, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Fran Mićka, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Jan Tovernić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Filip Zbiljski, Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
8 - Mihal Memeti
7 - Ivan Družinec
2 - Karlo Prpić-Bosanac, Filip Zbiljski
1 - Luka Begić, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Ivan Penić, Jan Mihael Piškor

---JESEN---
1. TREŠNJEVKA-Trnje 2:1 (Zbiljski, Prpić-Bosanac)
2. HAŠK-TREŠNJEVKA 2:2 (Družinec 2)
3. TREŠNJEVKA-Kustošija 1:3 (Družinec)
4. Lokomotiva-TREŠNJEVKA 4:2 (Družinec, Lukačević)
5. TREŠNJEVKA-Dubrava 2:0 (Memeti, Družinec)
6. TREŠNJEVKA-Concordia 1:2 (Piškor)
7. Špansko - TREŠNJEVKA 6:1 (Memeti)
8. TREŠNJEVKA - HD 1:0 (Družinec)
9. Dinamo - TREŠNJEVKA 2:0
10. TREŠNJEVKA - Zagreb 1:1 (Begić)
11. Ponikve - TREŠNJEVKA 0:3 (Memeti 2, Zbiljski)
---PROLJEĆE---
12. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
13. TREŠNJEVKA - HAŠK 1:1 (Memeti)
14. Kustošija - TREŠNJEVKA 1:0
15. TREŠNJEVKA - Lokomotiva 2:1 (Prpić-Bosanac, Memeti)
16. Dubrava - TREŠNJEVKA 1:0
17. Concordia - TREŠNJEVKA 2:1 (Družinec)
18. TREŠNJEVKA - Špansko 0:4
19. HD - TREŠNJEVKA 3:1 (Memeti)
20. TREŠNJEVKA - Dinamo 0:3
21. Zagreb - TREŠNJEVKA 5:1 (Penić)
22. TREŠNJEVKA - Ponikve 2:4 (Memeti, Jurišić)




turnir NK Železničar - Maribor
na slici:
stoje: trener Delić, Jurišić, Družinec, Memeti, Vujković, Borković, Zbiljski, Rotim, Mazarekić, Piškor, Zenuni, Mićka, Udiljak
čuče: Milinković, Prpić-Bosanac, Marić

turnir Split - Vranjic
na slici:
stoje: Borković, Lesar, Mićka, Piškor, Mazarekić, Rotim, Vujković, Memeti, Družinec I., Penić, Družinec F. Milinković, trener Delić
čuče: Budimir-Podraniy, Samardžić, Marić, Strika, Tovernić, Prpić-Bosanac, Zenuni, Jurišić, Budak

turnir Mara - TEŽ
na slici:
Milinković, Družinec I., Budak, Lesar, Družinec F., Borković, Prpić-Bosanac, Mazarekić, Tovernić, Budimir-Podraniy, Memeti, Vujković, Zenuni, Marić, trener Delić, Samardžić

Bjelovar
na slici:
stoje: Udiljak, Zbiljski, Milinković, Borković, Družinec, Memeti, Piškor, Mazarekić, Penić, trener Delić
čuče: Prpić-Bosanac, Marić, Samardžić, Vujković, Zenuni, Strika

na slici:
stoje: Borković, Udiljak, Rotim, Družinec, Mićka, trener Delić, Memeti, Vujković, Prpić-Bosanac, Marić, Budimir-Podraniy, Piškor
čuče: Samardžić, Zenuni, Tojčić, Penić, Mazarekić, Milinković, Jurišić, Budak, Tovernić, Vukelić, Strika

turnir Radnik Sesvete
na slici:
stoje: Družinec F., Piškor, Borković, Vujković, Družinec I., Udiljak, Mićka, Memeti, Milinković
čuče: Prpić-Bosanac, Mazarekić, Žuvela, Marić, Strika, Samardžić, Zenuni, Tovernić

Jakob Delić (trener), Pavao Borković, Nikola Budak, Vladimir Budimir-Podraniy, Fran Družinec, Ivan Družinec, Zvonimir Jurišić, Luka Lesar, Victor Marić, Luka Mazarekić, Fran Mićka, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Sven Rotim, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Sven Vujković, Sebastijan Vukelić , Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
14 - Sven Vujković
4 - Karlo Prpić-Bosanac, Pavao Borković
3- Vladimir Budimir-Podraniy
2 - Mihal Memeti, Jan-Mihael Piškor, Fran Mićka
1 - Hrvoje Samardžić, Ivan Družinec

---JESEN---
1. Hašk-TREŠNJEVKA 0:6 (Vujković 3, Prpić-Bosanac 2, Mička)
2. TREŠNJEVKA-Kustošija 0:5
3. Croatia-TREŠNJEVKA 2:0
4. TREŠNJEVKA-Dubrava 4:0 (Vujković, Borković, Samardžić, Piškor)
5. TREŠNJEVKA-Trnje 3:0 (Borković, Mička, Memeti)
6. Špansko-TREŠNJEVKA 4:2 (Vujković, Prpić-Bosanac)
7. TREŠNJEVKA-HD 0:2
8. Dinamo-TREŠNJEVKA 6:1 (Vujković)
9. TREŠNJEVKA-Lokomotiva 1:1 (Vujković)
10. Ponikve-TREŠNJEVKA 0:2 (Vujković, Budimir-Podraniy)
---PROLJEĆE---
11. TREŠNJEVKA - Hašk 3:2 (Prpić-Bosanac, Vujković, Piškor)
12. Kustošija - TREŠNJEVKA 0:1 (Budimir-Podraniy)
13. TREŠNJEVKA - Croatia 1:0 (Borković)
14. Dubrava - TREŠNJEVKA 0:1 (Memeti)
15. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
16. TREŠNJEVKA - Špansko 2:2 (Vujković 2)
17. HD - TREŠNJEVKA- 1:2 (Budimir-Podraniy, Vujković)
18. TREŠNJEVKA - Dinamo- 0:8
19. Lokomotiva - TREŠNJEVKA 2:3 (Borković, Družinec, Vujković)
20. TREŠNJEVKA - Ponikve- 1:2 (Vujković)




na slici:
stoje: Budak, Memeti, Piškor, Lesar, Rotim, Borković, Bačani, Milinković, Strika, trener Delić, --, Blažanović, Udiljak, Vujković, Prpić-Bosanac, Budimir-Podraniy
sjede: Tojčić, Kultan, Tovernić, Žuvela, Flojhar, Vukelić, Samardžić, Marić

turnir ZNS-a - Medulin
na slici:
stoje: trener Delić, Piškor, Kultan, Prpić-Bosanac, Vujković, Blažanović, Žuvela, Memeti, Borković, Udiljak
čuče: Milinković, Vukelić, Samardžić, Budimir-Podraniy, Tovernić, Marić, Strika, Bačani

na slici:
stoje: Piškor, Udiljak, Prpić-Bosanac, Vujković, Budimir-Podraniy, Borković, Žuvela, Memeti, Milinković, Blažanović,
čuče: Strika, Vukelić, Marić, Bačani, Samardžić, Kultan, Tovernić,

prvenstvena NK Dinamo
na slici:
stoje: Udiljak, Kultan, Memeti, Budak, Borković, Milinković, Prpić-Bosanac, Blažanović, Vujković, Budimir-Podraniy
čuče: Samardžić, Vukelić, Tovernić, Strika, Marić, Žuvela

Jakob Delić (trener), Leon Bačani, Luka Blažanović, Pavao Borković, Nikola Budak, Vladimir Budimir-Podraniy, Jan Flojhar, Ivan Kultan, Victor Marić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Sven Rotim, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Sven Vujković , Sebastijan Vukelić, Ante Žuvela


Lista strijelaca:
9 – Karlo Prpić-Bosanac, Luka Blažanović
7 – Sven Vujković, Vladimir Budimir-Podraniy
3– Pavao Borković
1 – Hrvoje Samardžić, Patrik Udiljak, Victor Marić, Mihal Memeti, Ivan Kultan

---JESEN---
1. TREŠNJEVKA-HAŠK 2:3 (Blažanović, Vujković)
2. TREŠNJEVKA-Trnje 3:5 (Blažanović 2, Prpić-Bosanac)
3. Croatia S. -TREŠNJEVKA 0:1 (Borković)
4. TREŠNJEVKA- Dinamo 0:12
5. Špansko-TREŠNJEVKA 9:2 (Prpić-Bosanac 2)
6. TREŠNJEVKA-Zagreb 3:8 (Budimir-Podraniy, Vujković)
7. ZET - TREŠNJEVKA 2:0
8. TREŠNJEVKA - HD 2:2 (Budimir-Podraniy, Blažanović)
9. Kustošija - TREŠNJEVKA 4:2 (Blažanović, Kultan)
10. TREŠNJEVKA - Ponikve 2:0 (Borković, Prpić-Bosanac)
11. Dubrava - TREŠNJEVKA 2:1 (Prpić-Bosanac)
---PROLJEĆE---
12. HAŠK - TREŠNJEVKA 1:3 (Blažanović, Samardžić, Borković)
13. Trnje - TREŠNJEVKA 1:4 (Blažanović 3, Prpić-Bosanac)
14. TREŠNJEVKA - Croatia S. 2:1 (Budimir-Podraniy, Vujković)
15. Dinamo - TREŠNJEVKA 4:0
16. TREŠNJEVKA - Špansko 1:1 (Prpić-Bosanac)
17. Zagreb - TREŠNJEVKA 3:1 (Vujković)
18. TREŠNJEVKA - ZET 5:0 (Budimir-Podraniy 2, Prpić-Bosanac 2, Vujković)
19. HD - TREŠNJEVKA 1:0
20. TREŠNJEVKA - Kustošija 1:0 (Udiljak)
21. Ponikve - TREŠNJEVKA 2:3 (Marić, Vujković 2)
22. TREŠNJEVKA - Dubrava 2:0 (Memeti, Budimir-Podraniy)




Lista strijelaca:
10 – Sven Vujković
5 – Luka Blažanović, Vladimir Budimir-Podraniy
3– Fran Mička
2 – Ivan Družinec, Patrik Udiljak, Milisavljević
1 - Karlo Prpić-Bosanac


- PROLJEĆE -

na slici:
stoje: Milinković, Milisavljević, Kultan, Borković, Mišetić, Budimir-Podraniy,Blažanović, trener Delić
čuče: Vujković, Mioč, Tovernić, Marić, Samardžić

na slici:
stoje: Milisavljević, Milinković, Strika, --, Budimir-Podraniy, Vujković, Borković, trener Delić
čuče: Tovernić, Lesar, Marić, Mioč, Samardžić

Jakob Delić (trener), Luka Blažanović, Pavao Borković, Vladimir Budimir-Podraniy, Jan Flojhar, Ivan Kultan, Victor Marić, Juraj Milinković, Antonio Mioč, Milisavljević, Mišetić, Karlo Prpić-Bosanac, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Sven Vujković

12. TREŠNJEVKA - Zagreb 1:2 (Udiljak)
13. TREŠNJEVKA - Trnje 3:5 (Blažanović, Milisavljević 2)
14. Posavina - TREŠNJEVKA 0:3 (bb)
15. TREŠNJEVKA - HAŠK 2:1 (Blažanović, Vujković)
16. Kustošija - TREŠNJEVKA 6:0
17. TREŠNJEVKA – Dubrava 2:6 (Blažanović, Budimir-Podraniy)
18. Ponikve - TREŠNJEVKA 2:1 (Blažanović)
19. TREŠNJEVKA - Špansko 2:3 (Blažanović, Vujković)
20. Croatia S. - TREŠNJEVKA 4:1 (Budimir-Podraniy)
21. TREŠNJEVKA - Dinamo 2:7 (Prpić-Bosanac, Vujković)
22. HD - TREŠNJEVKA 0:3 (Budimir-Podraniy 3)

- JESEN -


Jure Perković (trener), Ivan Barušić, Luka Blažanović, Demjan Bzik, Luka Dropuljić, Marko Dropuljić, Fran Družinec, Ivan Družinec, Sven Fekeža, Marin Gelo, Filip Kusetić, Fran Mićka, Juraj Milinković, Patrik Udiljak, Sven Vujković

1. Zagreb - TREŠNJEVKA 4:0
2. Trnje - TREŠNJEVKA 1:3 (Mička 2, Vujković)
3. TREŠNJEVKA-Posavina 0:0
4. HAŠK -TREŠNJEVKA 0:3 (Vujković 2, Družinec)
5. TREŠNJEVKA- Kustošija 0:4
6. Dubrava -TREŠNJEVKA 1:1 (Vujković)
7. TREŠNJEVKA-Ponikve 3:1 (Udiljak, Vujković, Mička)
8. Špansko - TREŠNJEVKA 5:1 (Družinec)
9. TREŠNJEVKA – Croatia S. 0:2
10. Dinamo - TREŠNJEVKA 5:0
11. TREŠNJEVKA - HD 2:1 (Vujković 2)

NK TREŠNJEVKA - KADETI - 2015./16.

16.07.2015., četvrtak

POČETAK PRIPREMA - 2015./16.

PRIPREME ZA SEZONU 2015./16. ZAPOČINJU 03.08.2015. (PONEDJELJAK)- GRABA.
TRENER - VEDRAN PERIĆ

- 20:12 - Komentari (1) - Isprintaj - #

30.06.2015., utorak

NK TREŠNJEVKA - KADETI - 2015./16.

TRENER KADETA (1999./2000.) NK TREŠNJEVKA ZA SEZONU 2015./2016. - - VEDRAN PERIĆ !!!

- 21:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.06.2015., srijeda

PIONIRI 2014./15. -- KRAJ

Iza nas je još jedna sezona.
Uspješna ili neuspješna, ostavljam kompetentnijima i struci u klubu na prosudbu.
U pripreme se krenulo sa trenerom koji nas je (iz osobnih i razumljivih razloga) tik pred sam početak prvenstva napustio.
Doveden je trener koji, iskreno, sa igračkim kadrom koji je nasljedio/zatekao nije ni mogao puno više, ali… kako bi rekao trener svih trenera, umišljam si da bi sa malom dozom “ziheraštva” na kontu imao koji bod više.
Osobno sam pobornik napadačkog nogometa i teze da se nogomet igra za gol više, ali želje su jedno, a limitiranost ekipe (neka se nitko ne uvrijedi) drugo. Završili smo tu gdje jesmo. Nismo se osramotili, što god tko mislio.
Trener je, zajedno sa dečkima, dao sve od sebe, ali nije išlo.
U nekim utakmicama nije bilo ni sreće, povrijedili su nam se važni igrači, moral je pao…
Nećemo plakati, idemo dalje za našu Trešnjevku.
Treba vidjeti što nosi jesen.
Tko će biti trener, tko će otići – tko doći, koja smo liga?
Sada smo Trešnjevkini kadeti.
Svim dečkima, treneru Branku i njihovim obiteljima želim dugo i toplo ljeto, sa nadom da se ponovno vidimo već na početku priprema za jesenski dio prvenstva.
Za kraj moram spomenuti ekipu koja je iznijela ovu iznimno tešku sezonu:
Branko Tomljanović (trener)
Albert Binaj, Arland Binaj, Leon Dolić, Albion Gigolaj, Zvonimir Grubelić, Ruben Kallay, Dario Ladović, Juraj Milinković, Matteo Miklec, Rayan Adam Nasri, Luka Petković, Mihael Rukavina, Hrvoje Samardžić, Alfred Sylejmani, Dennis Patrick Škorić, Jakov Tokić, Nikola Vidić, Juraj Zlatić
Andro Cota, Fran Crnjak, Dino Fabijanić, Vladimir Peruško Rihtar, Sven Premožić, Renato Šplajt
Do jeseni, lijepi pozdrav svima.
TRES-TRES-TREŠNJEVKA
“blog.dnevnik.hr/nktresnjevka2000/”


- 22:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.06.2015., ponedjeljak

1. ZNL -- PIONIRI -- 30. KOLO – 04.-07.06.2015.


1:0 (20’), 2:0 (52’)
Igrali su: Milinković*- Sylejmani, Gigolaj, Petković, Rukavina - Kallay, Binaj Ar., Samardžić, Nasri - Škorić (od 45' Dolić) - Zlatić

Rezultati 30. kola:
Lučko - Dubrava II 2:3
Trnje II - Prečko 2:3
Ponikve – Tekstilac 4:0
HAŠK II - Sesv. Kraljevec 4:2
Rudeš - Sesvete 0:1

- 07:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

26.05.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 29. KOLO – 30/31.05.2015.


Rezultati 29. kola:
Prečko – Kustošija 5:1
Sesvete - Trnje II 1:3
Dubrava II - HAŠK II 0:0
Tekstilac – Lučko 0:11

- 09:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

19.05.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 28. KOLO – 23/24.05.2015.


1:0 (8’), 2:0 (21’), 2:0 (39’)
Igrali su: Milinković*- Sylejmani, Gigolaj, Binaj Ar., Nasri - Miklec, Rukavina, Samardžić, Škorić (od 36' Dolić) - Grubelić, Zlatić

Rezultati 28. kola:
Trnje II – Kustošija 3:1
Rudeš - Sesv. Kraljevec 3:2
HAŠK II - Tekstilac 3:1

- 08:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.05.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 27. KOLO – 16/17.05.2015.


Rezultati 27. kola:
Prečko – Ponikve 1:1
Dubrava II - Rudeš 5:1
Sesv. Kraljevec - Sesvete 0:1

- 10:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.05.2015., četvrtak

1. ZNL -- PIONIRI -- 26. KOLO – 09/10.05.2015.


1:0 (7’), 2:0 (28’), 3:0 (30’), 4:0 (40’), 5:0 (42’), 6:0 (44’), 6:1 (49’ - Binaj Al.), 6:2 (56’ - Binaj Al.), 7:2 (58’), 8:2 (60’), 9:2 (63’)
Igrali su: Milinković* (od 47' Ladović) - Kallay, Gigolaj, Binaj Al., Binaj Ar. - Nasri (od 36' Rukavina) , Vidić (od 47' Miklec), Samardžić, Zlatić (od 47' Grubelić) - Petković, Sylejmani
Rezultati 26. kola:
Ponikve – Kustošija 1:3
Lučko – Prečko 4:1
Sesvete – Dubrava II 1:2
Rudeš – Tekstilac 0:1

- 09:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.04.2015., srijeda

1. ZNL -- PIONIRI -- 25. KOLO – 02/03.05.2015.


Rezultati 25. kola:
Prečko – HAŠK II 4:1
Sesv. Kraljevec - Trnje II 0:1
Tekstilac - Sesvete 4:2
Kustošija - Lučko 0:2

- 09:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.04.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 24. KOLO – 25/26.04.2015.


Rezultati 24. kola:
Trnje II - Ponikve 1:1
HAŠK II – Kustošija 0:4
Sesv. Kraljevec - Dubrava II 2:1

- 12:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #

14.04.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 23. KOLO – 18/19.04.2015.


0:1 (7’), 0:2 (23’ag), 0:3 (38’)
Igrali su: Ladović - Gigolaj (od 60' Dolić), Binaj Ar., Binaj Al., Milinković* - Petković, Samardžić, Vidić, Miklec (od 38' Škorić) - Sylejmani (od 60' Grubelić), Zlatić
Rezultati 23. kola:
Ponikve - Lučko 0:2
Dubrava II - Trnje II 0:2
Prečko - Rudeš 0:1
Tekstilac – Sesv. Kraljevec 1:1

- 11:10 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.04.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 22. KOLO –- 12.04.2015.


Rezultati 22. kola:
Rudeš - Kustošija 1:0
Trnje II - Lučko 2:0
HAŠK II – Ponikve 1:2
Dubrava II – Tekstilac 0:0
Sesvete - Prečko 1:0

- 12:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.04.2015., srijeda

SRETAN USKRS


SRETAN USKRS ŽELI VAM "blog.dnevnik.hr/nktresnjevka2000/"

- 20:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

30.03.2015., ponedjeljak

1. ZNL -- PIONIRI -- 21. KOLO



0:1 (7’), 0:2 (12’), 1:2 (43’ - Vidić), 1:3 (57’)
Igrali su: Milinković* - Petković, Binaj Ar., Binaj Al., Rukavina (od 65' Dolić) - Nasri (od 65' Gigolaj), Samardžić (od 65' Škorić), Vidić, Kallay (od 65' Miklec) - Sylejmani, Tokić


Rezultati 21. kola:
Kustošija - Sesvete 1:1
Lučko – HAŠK II 2:3
Tekstilac - Trnje II 2:4



- 07:52 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.03.2015., srijeda

1. ZNL -- PIONIRI -- 20. KOLO


Rezultati 20. kola:
Trnje II – HAŠK II 0:1
Rudeš – Ponikve 1:3
Sesvetski Kraljevec - Prečko 2:3

- 07:38 - Komentari (1) - Isprintaj - #

19.03.2015., četvrtak

1. ZNL -- PIONIRI -- 19. KOLO


0:1 (32’)
Igrali su: Milinković* - Gigolaj, Petković, Binaj Ar., Rukavina - Miklec, Samardžić, Vidić, Škorić (od 36' Grubelić) - Sylejmani, Tokić


Rezultati 19. kola:
Kustošija – Sesvetski Kraljevec 1:1
Prečko - Dubrava II 2:1
Ponikve - Sesvete 3:0
Lučko - Rudeš 4:1

- 12:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.03.2015., petak

1. ZNL -- PIONIRI -- 18. KOLO



0:1 (19’) 0:2 (29’) 0:3 (34’) 0:4 (37’) 0:5 (39’) 0:6 (43’) 0:7 (53’)
Igrali su: Milinković - Kallay, Gigolaj (od 45’ Dolić)), Binaj Al.*, Rukavina - Nasri (od 45’ Miklec), Binaj Ar., Petković, Vidić - Sylejmani, Tokić


Rezultati 18. kola:
Dubrava II - Kustošija 0:4
Rudeš - HAŠK II 1:3
Sesvete – Lučko 0:6
Tekstilac - Prečko 0:3

- 07:52 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.03.2015., srijeda

1. ZNL -- PIONIRI -- 17. KOLO


Igrali su: Milinković* - Gigolaj (od 60' Miklec), Binaj Al., Petković, Rukavina - Kallay (od 47' Grubelić), Binaj Ar., Samardžić (od 53' Nasri), Vidić - Sylejmani, Tokić

Rezultati 17. kola:
Kustošija - Tekstilac 4:0
Ponikve - Sesvetski Kraljevec 1:1
HAŠK II – Sesvete 2:2

- 07:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

24.02.2015., utorak

1. ZNL -- PIONIRI -- 16. KOLO


0:1 (3’-11m) 0:2 (40’) 0:3( 44’) 0:4 (61’)

Igrali su: Milinković*(od 56’ Ladović) - Kallay, Gigolaj, Petković, Rukavina - Škorić, Binaj Ar., Samardžić, Grubelić (od 36’ Miklec) - Sylejmani, Tokić


Rezultati 16. kola:
Trnje II – Rudeš 1:0
Sesvetski Kraljevec – Lučko 1:0
Dubrava II – Ponikve 0:4

- 11:58 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.01.2015., srijeda

RASPORED PROLJEĆE 2014/15.


- 12:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.01.2015., subota

ZIMSKA MNL „VELESAJAM 2015.“



ZIMSKA MNL „VELESAJAM 2015.“
----------------------------------------------------------------------------
Blato I, Blato II, Botinec, Brezovica, Jarun, Maksimir, Podsused, Polet SK I,
Polet SK II, Šparta Elektra, TREŠNJEVKA, Utrina
----------------------------------------------------------------------------
15.02.2015.
TREŠNJEVKA -- Maksimir 1:3
strijelac: Sylejmani
08.02.2015.
TREŠNJEVKA -- Utrina 1:0 (1:0)
strijelac: Sylejmani
TREŠNJEVKA -- Blato II 1:1 (1:0)
strijelac: Vidić
Igrali su: Ladović, Gigolaj, Sylejmani, Vidić, Petković, Tokić, Milinković, Miklec, Dolić, Grubelić
01.02.2015.
TREŠNJEVKA -- Jarun 0:1 (0:1)
TREŠNJEVKA -- Blato I 0:6 (0:2)
Igrali su: Milinković, Ladović, Binaj, Samardžić, Petković, Sylejmani, Tokić, Gigolaj, Grubelić, Dolić
25.01.2015.
TREŠNJEVKA -- Botinec 1:0 (1:0)
strijelac: Petković
TREŠNJEVKA -- Polet SK II 2:0 (2:0)
strijelci: Dolić, Grubelić
Igrali su: Milinković, Ladović, Binaj, Samardžić, Petković, Sylejmani, Vidić, Gigolaj, Miklec, Grubelić, Dolić, Kallay
18.01.2015.
TREŠNJEVKA -- Podsused 1:3 (1:3)
strijelac: Binaj
TREŠNJEVKA -- Brezovica 0:1 (0:1)
Igrali su: Milinković, Binaj, Samardžić, Petković, Vidić, Gigolaj, Miklec, Grubelić, Dolić
11.01.2015.
TREŠNJEVKA -- Šparta Elektra 6:0 (4:0)
strijelci: Petković 4, Binaj 2
TREŠNJEVKA -- Polet SK I 0:3 (0:0)
Igrali su: Milinković, Binaj, Tokić, Samardžić, Petković, Sylejmani, Vidić, Gigolaj, Miklec, Grubelić, Dolić


- 16:09 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.12.2014., ponedjeljak

ČESTIT BOŽIĆ I SRETNA NOVA 2015. GODINA

ČESTIT I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I PUNO ZDRAVLJA, SREĆE I ŠPORTSKIH USPJEHA U NOVOJ 2015. GODINI ŽELI VAM
"blog.dnevnik.hr/nktresnjevka2000/"



- 15:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

15.12.2014., ponedjeljak

21. OTVORENO PRVENSTVO ZAGREBA 2014. – MALA KUTIJA ŠIBICA

ŠPORTSKA DVORANA DUBRAVA – Đure Prejca 2 Dubrava
-------------------------------------------------------------------------
SKUPINA H
Hrvatski dragovoljac, Špansko, Varteks, TREŠNJEVKA
-------------------------------------------------------------------------
REZULTATI – 21.12.2014.
Hrvatski dragovoljac -- TREŠNJEVKA 6:0
Špansko -- Varteks 4:2
TREŠNJEVKA -- Varteks 1:4 (Grubelić)
Hrvatski dragovoljac -- Špansko 2:7
Špansko -- TREŠNJEVKA 7:1 (Samardžić)
Varteks -- Hrvatski dragovoljac

Polufinale
HAŠK -- Dubrava 0:0 /2:1 7m/
Inter Z. -- Slaven B. 1:3

za 3. mjesto
Dubrava -- Inter Z. 0:4
finale
HAŠK -- Slaven B. 1:1 /7:6 7m/

- 10:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.12.2014., utorak

9. DVORANSKO PRVENSTVO ZNS-a - ZAVRŠNICA

Osmina finala – 13.12.2014.
HAŠK II - Trešnjevka 3:0 (1:0)
Igrali su: Milinković, Binaj, Tokić, Cota, Vidić, Sylejmani, Petković

Kustošija -- HD II 4:2
Prigorje Ž. -- Dinamo II 1:4
Prečko -- Stud. grad 1:0
Tekstilac -- Šparta El. 4:0
Bubamara -- Nur 1:1 (4:3 7m)
Maksimir -- Ponikve 0:4
Lučko -- Sesv. Kraljevec 2:1

Četvrtfinale – 14.12.2014.
Kustošija -- Dinamo II 1:3
HAŠK II -- Prečko 0:2
Tekstilac -- Bubamara 1:1 (6:5 7m)
Ponikve -- Lučko 1:2

Polufinale
Dinamo II -- Tekstilac 0:1
Prečko -- Lučko 1:2

za 3. mjesto
Dinamo II -- Prečko 0:1
finale
Tekstilac R. -- Lučko 1:1 /4:3 7m/

- 07:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.12.2014., subota

9. DVORANSKO MALONOGOMETNO PRVENSTVO ZNS-a - 3. KOLO

Trešnjevka - Utrina 1:1 (0:1)
strijelac: Cota
Igrali su: Milinković, Binaj, Tokić, Cota, Vidić, Sylejmani, Gigolaj, Grubelić

- 18:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

05.12.2014., petak

TABLICE 1. ZNL PIONIRI/ML. PIONIRI - JESEN




- 09:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.11.2014., subota

9. DVORANSKO MALONOGOMETNO PRVENSTVO ZNS-a - 2. KOLO

Hrvatski dragovoljac II - Trešnjevka 1:3 (1:2)
strijelci: Cota, Tokić, Sylejmani
Igrali su: Milinković, Binaj, Tokić, Cota, Petković, Sylejmani, Gigolaj, Miklec, Grubelić

Utrina - Concordia 1:2

- 20:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.11.2014., nedjelja

1. ZNL -- PIONIRI -- 1. KOLO (zaostala utakmica)

Prečko - Trešnjevka 7:0 (3:0)
Sastav: Milinković - Peruško-Rihtar (Grubelić), Crnjak, Binaj*, Tokić - Škorić, Gigolaj, Fabijanić, Petković - Dolić (Miklec) - Sylejmani

- 17:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.11.2014., subota

9. DVORANSKO MALONOGOMETNO PRVENSTVO ZNS-a - 1. KOLO

Trešnjevka – Concordia 1:0 (0:0)
strijelac: Alfred Binaj
Igrali su: Milinković, Sylejmani, Binaj, Tokić, Fabijanić, Petković, Gigolaj, Nasri, Miklec, Grubelić

H. dragovoljac - Utrina 4:0 (1:0)

- 16:29 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.11.2014., nedjelja

1. ZNL -- PIONIRI -- 13. KOLO

Trešnjevka - Ponikve 1:2 (0:0)
Sastav: Gigolaj - Crnjak, Premožić, Binaj*, Tokić - Peruško-Rihtar (Dolić), Fabijanić, Vidić, Nasri (Škorić) - Sylejmani, Petković
strijelac: Nikola Vidić

- 13:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< srpanj, 2015  
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

2015./16.
Vedran PERIĆ (trener)

Albert BINAJ
Datum rođenja: 28.11.2000.
Pozicija: obrambeni
Albion GIGOLAJ
Datum rođenja: 08.2000.
Pozicija: obrambeni
Juraj MILINKOVIĆ
Datum rođenja: 05.10.2000.
Pozicija: vratar
Mihael RUKAVINA
Datum rođenja: 07.2000.
Pozicija: obrambeni
Hrvoje SAMARDŽIĆ
Datum rođenja: 02.06.2000.
Pozicija: vezni
Dennis ŠKORIĆ
Datum rođenja: 05.2000.
Pozicija: vezni/napadač
Jakov TOKIĆ
Datum rođenja: 09.2000.
Pozicija: napadač
Nikola VIDIĆ
Datum rođenja: 01.12.2000.
Pozicija: vezni/napadač

http://www.nk-tresnjevka.hr
http://www.igraci.com
http://www.zns.hr
http://www.hns-cff.hr
http://www.sportnews.hr



LIGA RODITELJA - 2011.
stoje: Robi, Luks, Strika, Memeti, Mate
čuče: Bibi sr., Zbiljac, Bega, Denis, Nik


BISTRA - 2007.
Žac, mama Menjak, tata Beštak, D. Skansi, tata Menjak


BJELOVAR - 2008.
Strika, Igor, Buda, Jordana, Mioč, Sandra, Boki


BJELOVAR - TRIBINA SJEVER
Igor, Robi, Mate, Žac, mama Piškor, Jordana, Nik


BJELOVAR - 2008.
Mara, Strika, Boki, Nik, Mioč, Igor


BJELOVAR
Žac, Nik, Sandra, Maza


GRABA - 1. MJESTO TEŽ
Igor, Nik


MARIBOR - 2009.
Rotim, Žac, Delić, Boki, Tojčić, Buda, Robi


MARIBOR - 2010.
mama Mička, Žac. Denis, Sanda


MARIBOR - 2010.
Nik, Maza, Žac, Denis, Memeti


MARIBOR - 2010-
stoje: Mara, Memeti, mama Družinec, mama Jurišić, mama Zenuni, Robi, Nataša, Boki, Sanda, Denis, mama Piškor, mama Rotim
čuče: mama Marić, mama Mička, Vedrana, Nik, djed Piškor


MARIBOR - 2009.
Buda, Denis, Rotim, Mate, Žac, Tojčić


NAVIJAČICE MEDULIN - 2009.
Ljudmila, Sandra, mama Marić, Jordana, Nataša, Sanda, Vedrana


SESVETSKI KRALJEVEC - 2011.
Memeti, Robi, Luks


MARIBOR
Boki, Robi, Nik


TEŽ
Memeti, Žac, Igor, Mara, Nik


NAVIJAČICE - TRNJE
Jordana, Sandra Iva


SESVETE
djeca i roditelji

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se